
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memoria operativa (RAM)
6
Memorie admisibila, Gb
256
Capacitatea acumulatorului, mAh
3 349 mAh
Seria modelului
iPhone 15
| Diagonala ecranului, inch | 6.1 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1 179 × 2 556 |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 Hz |
| Tehnologia sticlei de protectie | Ceramic Shield |
| Memorie admisibila, Gb | 256 |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 256 |
| Slot separat p/u card de memorie | nu |
| Memoria operativa (RAM) | 6 |
| Rezolutie video | 4K până la 60 fps, 1080p până la 240 fps |
| Camera frontala, Mp | 12 MP |
| Rezolutia camerei principale | 48 MP |
| Rezolutia camerei periscop | Nu are |
| Rezolutia camerei ultrawide | 12 MP |
| Rezolutia camerei telephoto | Nu are |
| Rezolutia camerei macro | Nu are |
| Rezolutia camerei depth | Nu are |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 3 349 mAh |
| Puterea incarcatorului, Wt | 20 |
| Incarcare wireless | Da |
| Incarcare reversiva | Da |
| Incarcare rapida | Da |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | A16 Bionic |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Viteza procesorului | 3.46 GHz + 2.02 GHz |
| Modelul procesorului grafic | Apple GPU (5‑core) |
| Standarte Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6 dual‑band |
| Modulul Bluetooth | Da |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Da |
| Suport GPS | Da |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Apple Intelligence |
| Standard p/u comunicatii fara fir | 2G/3G/4G/5G |
| Standarde de retea | GSM/UMTS/LTE/5G |
| Tip de comunicare fara fir | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, NFC |
| Mesagerie | SMS, MMS, iMessage |
| Posibilitatile retelei | VoLTE, VoWi‑Fi, hotspot |
| Tipul cartelei SIM | Nano Sim |
| Numarul de cartele SIM | 1 |
| Suport eSIM |
| Culoare | Black |
| Materialul corpului | Aluminiu + sticlă |
| Clasa de protectie | IP68 |
| Deblocare faciala | Da |
| Sistemul de operare | iOS |
| Interfata OS | iOS 18 |
| Greutate, gr | 171 |
| Inaltime, cm | 14.76 |
| Latime, cm | 7.16 |
| Adincime, cm | 0.78 |
| Tipul | Smartphone (Refurbished) Clasa A |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | iPhone 15 256GB Black |
| Seria modelului | iPhone 15 |
| Garantie, luni | 24 |
Stare Dispozitivul este în stare excelentă
Baterie 88%
Dispozitivul a fost testat, toate funcțiile funcționează corect
Carcasă Zgârieturi minore pe marginile laterale ale carcasei
Ecran Microzgârieturi individuale (până la 3)
Garanție 24 de luni.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă