
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| RJ-45 | Da |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Da |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Nu |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 1 |
| Marca comerciala | ` |
| Greutate, kg | 2.15 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Sistemul tehnicii informatice |
| Culoare | Black |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Timp de raspuns a pixelui, msec | 5 |
| Tip de matrice | TN+Film |
| Luminozitate, cd/m.2 | 200 |
| Inaltime, cm | 35.1 |
| Adincime, cm | 16.9 |
| Latime, cm | 44 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Da |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 320 |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Interfata de conexiune cu PC | VGA |
| Port USB | 3 |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Ventilator de corp | Nu |
| Modelul corp. | ATX 500W Sohoo 2810BG |
| Puterea max. consumata, W | 18 |
| Modelul GPU | HD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Specificul | LED |
| Tara de origine | China |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Cu fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | Home |
| Viteza procesorului | 2.41 - 2.58 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Celeron J1800 2.41--2.58GHz |
| Tipul procesorului | Celeron J1800 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Tip de memorie | DDR3 |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Model placii de baza | ASRock D1800M |
| Modelul monitorului | LG 19M38A |
| Contrast dinamic, :1 | 10000 |
| Contrastul, :1 | 600 |
| Modelul | MAI2 |
| Sistemul de operare | Free DOS |
| Diagonala ecranului | 18.5 inch |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1366x768 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă