
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tipul
Scula electrica multifuncionala
Tip de alimentare
Retea 220-230 V
Puterea
250 W si mai mult
| Marca comerciala | Fieldmann |
| Greutate, kg | 1.2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | FDB2005E 300W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Scula electrica multifuncionala |
| Puterea | 250 W si mai mult |
| Puterea nominala, W | 300 |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Culoare | Verde deschis |
| Regulatorul electronic de vitezei | Da |
| Sisteme Constant Electronic | Nu |
| Limitator de reglare a adancimii | Da |
| Valiza profesionala | Da |
| Panza de ferastrau segmentata BIM lemn + metal | Da |
| Panza de ferastrau HCS cu intrare directa in lemn | Da |
| Placa de slefuire Delta | Da |
| Set foi abrazive Delta | 1 |
| Regimuri de functionare | Ferastraie, taiere, slefuire, razuire |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 10000 - 18500 |
| Unghi de oscilaеie stanga /dreapta, grad. ° | 1.4 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă