
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tip de alimentare
Retea 220-230 V
Puterea
pina la 700 W
Tipul
Masina de gaurit cu percutie
Diametrul tijei max, mm
10
| Marca comerciala | Skil |
| Greutate, kg | 1.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 550W, F0156280AA |
| Tara de productie | Germania |
| Puterea | pina la 700 W |
| Tipul | Masina de gaurit cu percutie |
| Consum de energie, W | 550 cd/mp |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Culoare | Negru |
| Tipul masinei de gaurit cu percutie | Cu percutie |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 48000 |
| Domeniul de prindere, mm | 1.5- 13 |
| Diametrul tijei max, mm | 10 |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 16 |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 35 |
| Diam. de gaurire in otel, mm | 13 |
| Limitator de reglare a adancimii | Da |
| Mаner suplimentar | Da |
| Regimuri de functionare | Gaurita, gaurita cu percutie |
| Tipul sisteme de prindere | Mandrina rapida |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă