
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Inaltime, cm
93
Material
Metal
Maner p/u reglarea inaltimei
1
Latimea suprafetei, (cm)
47
Latime suprafetei
41 cm si mai mult
| Insertii anti-alunecare | Nu |
| Forma picioruselor | rotunda |
| Marca comerciala | Tefal |
| Greutate, kg | 8 |
| Material | Metal |
| Model | IB5100E0 |
| Tipul | Masa de calcat |
| Culoare | Bej |
| Tipul bazei suprafetei de calcat | Plata |
| Materialul husei | Bumbac |
| Acoperire | bumbac |
| Lungimea husei | 130 cm si mai mult |
| Inaltime, cm | 93 |
| Adincime, cm | 47 |
| Latime, cm | 130 |
| Suport p/u cablu | Nu |
| Mineci | Nu |
| Suport p/u rufe | Nu |
| Priza | Nu |
| Maner p/u reglarea inaltimei | Da |
| Suport generator de aburi | Da |
| Dimensiunile suportului p/u fier de calcat | Nu |
| Latime suprafetei | 41 cm si mai mult |
| Latime husei | 50 cm si mai mult |
| Latimea suprafetei, (cm) | 47 |
| Adincimea suprefetei, cm | 130 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă