
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Masa de calcat, Materialul husei: Bumbac, Tara de origine: China
Material
Otel
Maner p/u reglarea inaltimei
0
Latimea suprafetei, (cm)
36
Latime suprafetei
41 cm si mai mult
| Insertii anti-alunecare | Da |
| Forma picioruselor | rotunda |
| Marca comerciala | Eurogold |
| Greutate, kg | 5.9 |
| Material | Otel |
| Model | 16038J |
| Specificul | Suport pentru fierul de calcat |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Masa de calcat |
| Culoare | Cu desen |
| Tipul bazei suprafetei de calcat | Plata |
| Materialul husei | Bumbac |
| Acoperire | bumbac |
| Lungimea husei | 120-129 cm |
| Adincime, cm | 118 |
| Latime, cm | 36 |
| Suport p/u cablu | Nu |
| Mineci | Nu |
| Suport p/u rufe | Nu |
| Priza | Nu |
| Maner p/u reglarea inaltimei | Nu |
| Dimensiunile suportului p/u fier de calcat | Nu |
| Latime suprafetei | 41 cm si mai mult |
| Latime husei | 50 cm si mai mult |
| Latimea suprafetei, (cm) | 36 |
| Adincimea suprefetei, cm | 118 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă