
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Adincime, cm
64.3
Incarcare la uscare, kg
9
Culoare
Alb
Latime, cm
59.6
| Anti-sifonare dupa uscare | Nu |
| Regim Uscare delicata | Nu |
| Regimul uscarea linei | Da |
| Regimul uscarea rapida | Nu |
| Colectarea condensului | Rezervor |
| Marca comerciala | Miele |
| Greutate, kg | 60 |
| Garantie, luni | 60 |
| Model | TWJ660WP |
| Specificul | Блокировка ПИН-кодом |
| Tara de productie | Cehia |
| Tipul | Mas. de uscat rufe |
| Culoare | Alb |
| Volumul tamburului, l | mic (pina la 60 l) |
| Motor invertor | Da |
| Iluminarea interna a tamburului | Da |
| Posibilitatea de incorporare | Nu |
| Inaltime, cm | 85 |
| Adincime, cm | 64.3 |
| Latime, cm | 59.6 |
| Adancime | 60 cm si mai mult |
| Inaltime | 84 cm si mai mult |
| Latime | 55 cm si mai mult |
| Incarcare la uscare, kg | 9 |
| Incarcare la uscare (Bumbac) | 9 kg si mai mult |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea umplerii rezervorului | Nu |
| Indicare a etapelor programului | Nu |
| Clasa eficientei energetice | A+++ |
| Puterea max. consumata | 1.1 |
| Materialul cuvei | Inox |
| Iluminarea display-ului | Da |
| Culoarea iluminarii din spate | Alb |
| Display digital | Da |
| Auto-detectarea defectelor | Nu |
| Seria | T1 White Edition |
| Uscare dupa umiditate (Sint.) | Nu |
| Uscare dupa umiditate (bumbac) | Da |
| Uscare dupa umiditate (lina) | Da |
| Uscare dupa timer | Da |
| Tip de control | Electronic |
| Tip de uscare | Pompa de caldure |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă