
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Culoare
Alb
Incarcare la uscare, kg
9
Latime, cm
59.6
Adincime, cm
63.8
| Anti-sifonare dupa uscare | Da |
| Spalare rapida | Nu |
| Spalare cu bule | Nu |
| Regim Spalarea cu aburi | Nu |
| Iluminarea interna a tamburului | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea umplerii rezervorului | Da |
| Puterea max. consumata | 1.46 |
| Iluminarea display-ului | Da |
| Culoarea iluminarii din spate | Alb |
| Display digital | Da |
| Culoare | Alb |
| Motor invertor | Da |
| Tipul | Mas. de uscat rufe cu pompa de caldura |
| Marca comerciala | AEG |
| Model | TR939M6CE |
| Greutate, kg | 53 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | Polonia |
| Tip de uscare | Pompa de caldura |
| Adancime | 60 cm si mai mult |
| Inaltime | 84 cm si mai mult |
| Latime | 55 cm si mai mult |
| Latime, cm | 59.6 |
| Inaltime, cm | 85 |
| Adincime, cm | 63.8 |
| Incarcare la uscare (Bumbac) | 9 kg si mai mult |
| Incarcare la uscare, kg | 9 |
| Clasa eficientei energetice | A+++ |
| Invertor | Nu |
| Sistem (protectie de la copii) | Nu |
| Auto-detectarea defectelor | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă