
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | YORK |
| Model | 10004 |
| Tipul | Гиря 8 kg |
| Culoare | Gri-oranj |
| Marime | 8 kg |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | ПВХ, Металл |
| Grupa | Greutate |
| Virsta | Adulti |
| Marime UE | 8 kg |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Vinyl Kettlebell |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă