
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
10
Culoare
Negru
Dimensiunea cadrului
L
Materialul jantei
ALUXX
Diametru roti
28
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | Giant EnergyPak 6A fast charger |
| Model | FastRoad E+ EX Pro |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta electrica |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 10 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | FastRoad E+ EX Pro |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano GRX RX400 |
| Manete | Shimano Tiagra |
| Frana fata | Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180/160mm |
| Frana spate | Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180/160mm |
| Furca | ALUXX SL-grade Aluminium, 12x100 thru-axle |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Da |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant eX-2, Tubeless Ready |
| Carucioare | N/A |
| Bucse | Giant Performance Tracker Road, Sealed Bearing |
| Spite | Stainless |
| Anvelope | Kenda Kwick Seven.5 27.5 x 2.40 (61-584), 60TPI, w/ reflex |
| Tija de sa | Giant D-shape, Aluminium |
| Sa | Giant Sport |
| Manere de frina | Shimano BL-MT201 |
| Tija | Giant Contact |
| Ghidon | Giant Connect XC Riser 31.8 x 690mm |
| Pedale | Aluminum Platform |
| Caseta | Shimano Tiagra, 11-36, 10-Speed |
| Lant | KMC e.10 Sport |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă