
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
9
Culoare
Verde
Dimensiunea cadrului
M
Materialul jantei
ALUXX
Diametru roti
28
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Explore E+ 3 STA |
| Culoare | Verde |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta electrica |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 9 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Explore E+ 3 STA |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Alivio |
| Manete | Shimano Altus |
| Frana fata | Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm |
| Frana spate | Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm |
| Furca | SR Suntour NEX E25 DS 63mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Da |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant eX2, Tubeless Ready, 700c Aluminium |
| Carucioare | N/A |
| Bucse | Giant eTracker, [F] 100x9mm QR [R] 135mm QR |
| Spite | Stainless |
| Anvelope | Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless Ready, Reflex |
| Tija de sa | Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium |
| Sa | Selle Royal Vivo Ergo Moderate |
| Manere de frina | Tektro HD-M275 |
| Manere | Giant Contact Ergo |
| Tija | Giant Contact |
| Tija de legatura | N/A |
| Ghidon | Giant Connect XC Riser 31.8 x 690mm |
| Pedale | Aluminum Platform |
| Caseta | Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-Speed |
| Lant | KMC e.9 Sport, e-bike optimized |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă