
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Culoare
Negru
Gender
Barbati
Dimensiunea cadrului
L
Diametru roti
28
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | 30mm max tire size |
| Model | Contend 3 |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta sosea |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 2x8 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Contend 3 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Claris |
| Schimbator spate | Shimano Claris |
| Manete | Shimano Claris |
| Frana fata | Tektro TK-B177 |
| Frana spate | Tektro TK-B177 |
| Furca | ALUXX-Grade Aluminum, OverDrive steerer |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant S-R3 wheelset |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | Giant S-R3 wheelset |
| Spite | Giant S-R3 wheelset |
| Anvelope | Giant S-R3-AC, 700x28c (30mm) |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, alloy, 14mm offset |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | Shimano Claris |
| Manere | Velo cork tape with gel |
| Tija | Giant Sport XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:110mm |
| Tija de legatura | FSA Tempo, 34/50 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm |
| Ghidon | Giant Connect XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm |
| Pedale | platform pedal [GU,GV,GJ] pedal with toe clips/straps [rest of GSC] |
| Caseta | Shimano CS-HG50, 11x34 |
| Lant | KMC Z72 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă