
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
1x7
Diametru roti
24
Material cadru
ALUXX-Grade Aluminum
| Marca comerciala | Liv |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | kickstand, bell, fender |
| Model | Flourish |
| Tipul | Bicicleta p/u copii |
| Culoare | Bej |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 24 |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | 10-13 |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | 1x7 |
| Lant | Nu |
| Denumire model | Flourish |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Schimbator fata | Shimano Tourney |
| Manete | SL-RS35 7 Speed REVOSHIFT |
| Frana fata | V-Brake |
| Frana spate | de picior |
| Furca | High-tensile steel |
| Jante | Giant Youth 24, alloy |
| Carucioare | sealed cartridge |
| Bucse | nutted type |
| Spite | 14g, chrome |
| Anvelope | Innova, 24x1.75 |
| Tija de sa | steel, 27.2x250mm |
| Sa | Giant Comfort |
| Manere de frina | alloy junior, adjustable reach |
| Tija | alloy quill, 22.2x40mm |
| Tija de legatura | three-piece, 36t |
| Ghidon | high rise, 25.4 |
| Pedale | platform |
| Tara de origine | Taiwan |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă