
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
7
Material cadru
ALUXX-Grade Aluminum
Constructie pliabila
0
Diametru roti
24
| Marca comerciala | Liv |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Enchant |
| Culoare | Gri |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta pentru copii |
| Virsta, ani | 10-13 |
| Diametru roti | 24 |
| Numarul de viteze | 7 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Enchant |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano REVOSHIFT |
| Manete | Shimano Tourney, twist 7 speed |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | HL Steel, 50mm Travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Da |
| Jante | Giant Kids 24, alloy |
| Carucioare | semi-cartridge |
| Bucse | nutted, 28h |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Giant Junior Lite, 24x2.1 |
| Tija de sa | Giant Sport, 27.2 |
| Sa | Giant Grow Technology |
| Manere de frina | alloy, junior MTB |
| Manere | N/A |
| Tija | steel, quill |
| Tija de legatura | steel, 32t, 140mm |
| Ghidon | Giant Jr MTB, Low 25.4mm |
| Pedale | platform |
| Caseta | 14x34 |
| Lant | KMC HV500 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă