
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | STP |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | Large |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta pentru copii |
| Virsta, ani | 13-16 |
| Diametru roti | 26 |
| Numarul de viteze | 1x10 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Deore |
| Manete | Shimano |
| Frana fata | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Frana spate | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Furca | RockShox Recon Silver RL, 15x110mm |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant 26, alloy, 28mm inner width |
| Carucioare | threaded |
| Bucse | Giant Disc, 28h, QR, alloy, disc |
| Spite | Stainless |
| Anvelope | Maxxis Ardent, 26x2.25 |
| Tija de sa | alloy, two-bolt, 30.9x350 |
| Sa | Giant Sport |
| Manere de frina | Tektro HD-M275 |
| Manere | N/A |
| Tija | forged alloy, 0-degree |
| Tija de legatura | N/A |
| Ghidon | Giant Sport, alloy, 31.8mm |
| Pedale | Aluminum Platform |
| Caseta | Shimano CSM-4100, 11x46 |
| Lant | KMC X10 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă