
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Material cadru
ALUXX-Grade Aluminum
Constructie pliabila
0
Virsta, ani
10-13
Diametru roti
24
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ARX |
| Culoare | Violet |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta pentru copii |
| Virsta, ani | 10-13 |
| Diametru roti | 24 |
| Numarul de viteze | 8 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | ARX |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Altus |
| Manete | Shimano Altus |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | Alloy |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant Kids 24, alloy |
| Carucioare | sealed cartridge |
| Bucse | alloy, F 28h QR, R 28h |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Innova IB-3010, 24x1.5 |
| Tija de sa | Giant Sport, 27.2 |
| Sa | Giant Youth |
| Manere de frina | alloy, junior MTB |
| Manere | N/A |
| Tija | forged, alloy Ahead |
| Tija de legatura | alloy, forged, three-piece, 32t, 140mm |
| Ghidon | Giant Youth, 540mm width |
| Pedale | platform |
| Caseta | Shimano HG200, 12x32 |
| Lant | KMC Z8.3 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă