Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Greutate, kg
14.7
Culoare
Negru
Gender
Unisex
Diametru roti
700C
Dimensiunea cadrului
50
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 3 467 |
| 48 | 3 131 |
| 36 | 2 571 |
| 24 | 608 |
| 18 | 1 893 |
| 12 | 1 851 |
| 10 | 1 983 |
| 8 | 2 067 |
| 6 | 2 570 |
| 4 | 3 497 |
Credit
3 467 lei x 60 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | CUBE |
| Greutate, kg | 14.7 |
| Model | Nature ONE |
| Tipul | Туринговый велосипед |
| Culoare | Negru |
| Gender | Unisex |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700C |
| Dimensiunea cadrului | 50 |
| Material cadru | Aluminium Superlite, Trekking Cross, Taper, Double Butted |
| Virsta, ani | Adulti |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | 1x8 |
| Lant | Nu |
| Denumire model | Nature ONE Black/Black |
| Schimbator spate | Shimano Essa RD-U2000-GS, 8-Speed |
| Manete | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Frana fata | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 160 |
| Frana spate | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 160 |
| Furca | SR Suntour NEX HLO, 63mm, Lockout |
| Jante | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Carucioare | Thun Paso-ML, 68mm, BSA |
| Anvelope | Schwalbe Land Cruiser, Active, 50-622 |
| Tija de sa | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Sa | ACID Sequence Pro 160 |
| Manere de frina | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Manere | ACID Travel Comfort |
| Tija | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Tija de legatura | Shimano Essa FC-U2000-1, 40T |
| Ghidon | CUBE Comfort Trail Bar, 700mm |
| Pedale | CUBE PP MTB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă