
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Liv |
| Greutate, kg | 18 |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | 2.4 max tire size |
| Model | Tempt 4 |
| Culoare | Negru |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 27 |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Numarul de viteze | 2x8 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Tempt 4 Black Chrome |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | microSHIFT FD-M282 |
| Schimbator spate | Shimano Altus M310 |
| Manete | microSHIFT 2x8 |
| Furca | SR Suntour XCE XS: 80mm travel (27.5) S: 100mm travel (27.5) / 100mm travel (29) M: 100mm travel (27.5) / 100mm travel (29) L: 100mm travel (29) |
| Amortizator spate | Nu |
| Jante | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | alloy, sealed bearing |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Kenda Booster 27.5 or 29x2.2, wire bead |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9 XS: 300mm (27.5) S: 300mm (27.5) /375mm (29) M: 375mm (27.5) /375mm (29) L: 375mm (27.5) /375mm (29) XL: 375mm (29) XXL: 375mm (29) |
| Sa | Liv Sport |
| Manere de frina | RS360A, mechanical |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport, 7-degree XS: 40mm (27.5) S: 40mm (27.5) / 40mm (29) M: 50mm (27.5) / 50mm (29) L: 50mm (29) |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8mm XS: 670mm (27.5) S: 670mm (27.5) / 670mm (29) M: 750mm (27.5) / 750mm travel (29) L: 750mm (29) |
| Pedale | MTB caged |
| Caseta | Shimano HG200, 12-32 |
| Lant | KMC 8.3 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă