
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Cube |
| Greutate, kg | 13.3 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Reaction SLX |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | Aluminium Lite |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x12 |
| Tara de origine | Germania |
| Denumire model | Reaction SLX slateblack black |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Manete | Shimano XT SL-M8100-IR, Direct Attach |
| Frana fata | Shimano XT BR-M8100, Hydr. Disc Brake |
| Frana spate | Shimano XT BR-M8100, Hydr. Disc Brake |
| Furca | RockShox Judy Silver TK AIR, 100mm, PopLoc |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Carucioare | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Bucse | Shimano HB-QC300, QR, Centerlock |
| Anvelope | Schwalbe Racing Ralph, Addix Performance, Kevlar, 2.25 |
| Tija de sa | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Sa | ACID Venec Lite |
| Manere | ACID Icon |
| Tija | CUBE Performance CPS-Race |
| Tija de legatura | Shimano FC-MT611, 32T, Boost |
| Ghidon | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Pedale | CUBE PP MTB |
| Caseta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Lant | KMC X12 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă