
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Cube |
| Greutate, kg | 14.7 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Attention Pro |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | Aluminium Lite |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x12 |
| Tara de origine | Germania |
| Denumire model | Attention Pro metallicteal white |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore RD-M6100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Manete | Shimano Deore SL-M6100, Rapidfire-Plus |
| Frana fata | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/180) |
| Frana spate | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/180) |
| Furca | SR Suntour X1-32,15x110mm, 100mm, RL |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Carucioare | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Bucse | Shimano HB-TC500, QR, Centerlock |
| Anvelope | Schwalbe Smart Sam, ActivL 2.25 |
| Tija de sa | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Sa | ACID Venec Lite |
| Manere | ACID Icon |
| Tija | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Tija de legatura | ACID MTB Pro, 32T |
| Ghidon | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Pedale | CUBE PP MTB |
| Caseta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Lant | KMC X12 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă