Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Reglarea unghiului de inclinare
Electrica
Viteza, km/ora
20
Marimea suprafetei de alergare
152 x 51 cm
Numarul programelor de antrenament
20
Puterea maximala a motorului,c.p.
4
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 6 667 |
| 48 | 6 021 |
| 36 | 4 945 |
| 24 | 1 170 |
| 18 | 3 639 |
| 12 | 3 559 |
| 10 | 3 813 |
| 8 | 3 975 |
| 6 | 4 942 |
| 4 | 6 725 |
Credit
6 667 lei x 60 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | NordicTrack |
| Model | NTL10425-INT |
| Tipul | Banda de alergare 110 kg |
| Culoare | Negru |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Compozitie | Metal, Plastic |
| Grupa | Banda de alergari |
| Numarul programelor de antrenament | 20 |
| Greutate aparat, kg | 113 |
| Display | Nu |
| Alimentare de la retea, V | 220 |
| Unghiul de inclinare | 12 grade |
| Greutatea maximala a utilizatorului, kg | 148 |
| Putere constanta a motorului,c.p. | 3 |
| Grupuri de muschi | Picioare si fesieri |
| Masurarea ritmului cardiac | Sensori pe bare |
| Puterea maximala a motorului,c.p. | 4 |
| Reglarea unghiului de inclinare | Electrica |
| Tara de origine | China |
| Viteza, km/ora | 20 |
| Marimea suprafetei de alergare | 152 x 51 cm |
| Dimensiune pliata (L/L/H), cm | 104x87x174 cm |
| Dimensiuni aparat (L*L*I), cm | 191х87х139 cm |
| Roti transport | Da |
| Compensatoare de nivelare | Da |
| Sistema de amortizare a bandei rulante | Da |
| Constructie pliabila | Da |
| Durata antrenamentului | Da |
| Distanta parcursa | Da |
| Calorii | Da |
| Pulsatie | Da |
| Controlul ritmului cardiac ridicat | Da |
| Antrenamente programate | Da |
| Functii suplimentare echipament | Технология iFit |
| Indicatia vitezei | Da |
| Programe de control a ritmului cardiac | Da |
| Programe personalizabile | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă