
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Spacer |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | TRM019/CeleronJ3355/4/500 |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | Memorie totala |
| Modelul GPU | HD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| SW suplimentar | Drivere |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 500 |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 2 |
| Viteza procesorului | 2 - 2.5 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Celeron J3355 2--2.5GHz |
| Tipul procesorului | Celeron J3355 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 450 |
| Suport Gigabit LAN | Nu |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Seria | Office |
| Socket | FCBGA1296 |
| Tip de memorie | GDDR3 |
| Freсventa de memorie | 1600 |
| Port USB | 2 |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 |
| Sistemul de operare | DOS |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă