
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 1 |
| Marca comerciala | Lenovo |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | IdeaCentre H500 Mini Tower J1750/2/500/noODD |
| Specificul | Compact |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 1024 MB |
| Modelul GPU | HD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Inaltime, cm | 43 |
| Adincime, cm | 37.8 |
| Latime, cm | 17.3 |
| Iesire VGA | Da |
| SW suplimentar | Drivere |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 500 |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 1 |
| Viteza procesorului | 2.4 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Celeron J1750 2.4GHz |
| Tipul procesorului | Celeron J1750 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 400 |
| Suport Gigabit LAN | Nu |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | IdeaCentre |
| Socket | FCBGA1170 |
| Tipul CardReader-ului | De interior |
| Tip de memorie | GDDR3 |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Port USB | 4 |
| Carduri de memorie suportate | SD XC, SD HC, SD, MMC, MS Pro, MS |
| Sistemul de operare | DOS |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă