
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2 |
| Marca comerciala | Atol |
| Greutate, kg | 11 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC1083MP |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 8192 MB |
| Modelul GPU | GeForce RTX 3050 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | GDDR6 |
| Inaltime, cm | 43 |
| Adincime, cm | 38 |
| Latime, cm | 20.5 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 256+HDD 1.0TB |
| Interfata HDD | M.2 + SATA |
| Nr. de HDD | 2 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Capacitate HDD | 1 TB |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 12 |
| Viteza procesorului | 3.3 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Core i3-12100 |
| Tipul procesorului | lntel Core i3-12100 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 600 |
| Suport Gigabit LAN | Nu |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | Game |
| Socket | LGA1700 |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Port USB | 2 |
| Modelul corp. | Xilence XG115 |
| Sistemul de operare | Linux |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă