
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Unitate de sistem, Sistem de operare: Linux, Producator de procesoare: Intel, Tip de memorie: GDDR5
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Da |
| Conector Line-in | Nu |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Marca comerciala | Atol |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC1057MP |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 4096 MB |
| Modelul GPU | Radeon RX 550 |
| Producator placii video | Sapphire |
| Tipul de memorie video | GDDR5 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 120 |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Tastatura in set | Nu |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 650 |
| Suport Gigabit LAN | Nu |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Seria | Game |
| Viteza procesorului | 3.6 - 4.3 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Quad-Core i3-10100F 4C/8T 3.6-4.3GHz |
| Tipul procesorului | Intel Quad-Core i3-10100F |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tip de memorie | GDDR5 |
| Port USB | 4 |
| Sistemul de operare | Linux |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă