
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Atol |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC1053MP |
| Specificul | Gaming PC |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 4096 MB |
| Modelul GPU | GeForce 1050 Ti |
| Producator placii video | Nvidia |
| Tipul de memorie video | GDDR5 |
| Iesire DVI-I video | Da |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 1 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 480 GB+ HDD 1.0 TB |
| Interfata HDD | SATA III |
| Nr. de HDD | 2 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Capacitate SSD | 480 GB |
| Capacitate HDD | 1 TB |
| Puterea blocului de alimentare, W | 650 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | Game |
| Viteza procesorului | 4 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen 3 4100 |
| Tipul procesorului | Ryzen 3 4100 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Port USB | 3 |
| Model placii de baza | MB B450M |
| Modelul corp. | HPC R-05 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă