
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Nu |
| Conector Speaker-Out | Nu |
| Marca comerciala | Atol |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC 1050 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 4096 MB |
| Modelul GPU | GeForce GT740 - 4GB |
| Producator placii video | GeForce |
| Tipul de memorie video | Discret |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 480GB |
| Interfata HDD | SATA III |
| Nr. de HDD | 1 |
| Capacitate SSD | 240 GB |
| Interfata de conexiune a conductei | SATA |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 8 |
| Viteza procesorului | 3.1 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Core i3-10100 |
| Tipul procesorului | Intel Core i3-10100 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 650 |
| Suport Gigabit LAN | Nu |
| Suport 10/100 FastEthernet | Nu |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Seria | Game |
| Socket | AM4 |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Model placii de baza | AMD |
| Modelul corp. | PC1050MP Gamer v2 |
| Sistemul de operare | Linux |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă