
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Unitate de sistem, Producator de procesoare: AMD, Tipul procesorului Dual-Core: 3000G, Viteza procesorului (GHz): 3.5
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Nu |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2 |
| Marca comerciala | AMD |
| Greutate, kg | 1.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PC1025 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Da |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 256GB |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Tastatura in set | Nu |
| Modelul GPU | Radeon Vega 3 Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 500 |
| Suport Gigabit LAN | Nu |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Seria | Office |
| Viteza procesorului | 3.5 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | AMD Dual-Core 3000G 2C/4T |
| Tipul procesorului | Dual-Core 3000G |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Port USB | 4 |
| Model placii de baza | Biostar A320MH |
| Sistemul de operare | Linux |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă