Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | ACER |
| Model | XC-603 |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 500 |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Memoria cache, KB | 2 |
| Viteza procesorului | 2.4 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Celeron J1900, 1.9 GHz |
| Tipul procesorului | Celeron J1900 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Seria | Aspire Desktop |
| Tip de memorie | GDDR3 |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă