
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Port PS/2 (tastatura) | Da |
| Port PS/2 (mouse) | Da |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2 |
| Marca comerciala | ACER |
| Greutate, kg | 3.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Veriton X2660G SFF (DT.VQWME.025) |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 1024 MB |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Общая |
| Inaltime, cm | 33 |
| Adincime, cm | 30 |
| Latime, cm | 10 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Da |
| SW suplimentar | Drivere |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1 TB HDD |
| Interfata HDD | SATA III |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Capacitate HDD | 1 TB |
| Interfata de conexiune a conductei | SATA |
| Tipul transmisiei | DVD-RW |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 6 |
| Viteza procesorului | 3.6 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Core i3-8100 3.6GHz |
| Tipul procesorului | Core i3-8100 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 85 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | Aspire Desktop |
| Socket | LGA1151 |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 2666 MHz |
| Port USB | 6 |
| Sistemul de operare | DOS |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă