
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 |
| Marca comerciala | ACER |
| Greutate, kg | 5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Packard Bell iMedia S3730 (DTUAVME002) |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | Memorie totala |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Inaltime, cm | 40.9 |
| Adincime, cm | 26.7 |
| Latime, cm | 10 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Da |
| SW suplimentar | Drivere |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1024 GB |
| Interfata HDD | SATA III |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 2 |
| Viteza procesorului | 2 - 2.5 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Celeron J3355 2--2.5 GHz |
| Tipul procesorului | Celeron J3355 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Mouse in set | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 90 |
| Suport Gigabit LAN | Nu |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | iMedia |
| Tipul CardReader-ului | De interior |
| Tip de memorie | GDDR3 |
| Freсventa de memorie | 1600 |
| Carduri de memorie suportate | SDXC, SDHC, MMC |
| Sistemul de operare | Endless OS |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă