
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | ACER |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Aspire XC600 Desktop (DT.SLJME.035) |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Unitate de sistem |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 1024 MB |
| Modelul GPU | Intel HD |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Iesire VGA | Da |
| SW suplimentar | Drivere |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 500 |
| Interfata HDD | SATA III |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Interfata de conexiune a conductei | SATA |
| Tipul transmisiei | DVD RW DL |
| Memoria cache, KB | 2 |
| Viteza procesorului | 2.7 ГГц |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel, Celeron G1620, 2.7GHz |
| Tipul procesorului | Intel Celeron Dual Core G1620 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Puterea blocului de alimentare, W | 450 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | Aspire Desktop |
| Socket | LGA1155 |
| Tip de memorie | GDDR3 |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Port USB | 4 |
| Sistemul de operare | DOS |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă