
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Materialul corpului
Inox
Tipul
Tigaie
Spalarea in masina de spalat vase
1
Diametru sau Dimensiune, cm
24
| Diametrul fundului, cm | 18 |
| Materialul corpului | Inox |
| Tipul acoperirei | Duraslide Ultra |
| Acoperire externa | Inox |
| Bucla p/u agatare | Da |
| Supapa de elim. a aburilor | Nu |
| Maner termoizolat | Da |
| Incalzire cu arz. pe gaz | Da |
| Incalzire pe arz. electrice | Da |
| Incalzire pe arz. ceramice | Da |
| Incalzire pe arzatoare cu inductie | Da |
| Tipul | Tigaie |
| Marca comerciala | Zwilling Pro |
| Model | 24 cm Pro, 65129-240 |
| Culoarea manerului | Inox |
| Greutate | 0.91 kg si mai mult |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate, kg | 1.13 |
| Tara de productie | Germania |
| Specificul | Многослойное дно |
| Acoperire non - stick | Da |
| Materialul manerului | Inox |
| Spalarea in masina de spalat vase | Da |
| Diametru, cm | Pina la 24 cm |
| Diametru sau Dimensiune, cm | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă