
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Diagonala ecranului
75"
Tipul rezolutiei
UHD 4K
Rezolutia ecranului, pix
3840x2160
Frecventa ecranului, Hz
60
SmartTV
1
| Bluetooth | 1 |
| Versiunea HDMI | 3 HDMI 2.0 |
| Marca comerciala | Hisense |
| Greutate, kg | 23.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 75E7Q |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Televizor QLED |
| Culoare | Negru |
| Model din serie | E7Q |
| Dimensiuni fara suport (IxLxA), cm | 168 x 96 x 8 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Model procesor | ARM Cortex A-53 |
| Montare de perete | Da |
| Media suportat | USB Flash |
| Diagonala ecranului | 75" |
| Tipul rezolutiei | UHD 4K |
| Rezolutia ecranului, pix | 3840x2160 |
| Tehnologie display | QLED |
| Tip de matrice | IPS-ADS |
| Prezenta HDR | Da |
| Tehnologia HDR | HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision |
| Suport VRR (Variable Refresh Rate) | Da |
| Intrare p/u casti de 3,5 mm | Da |
| Functia DLNA | Da |
| HDMI CEC | Da |
| HDMI ARC | Da |
| Tuner digital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Dim-ni cu suport (IxLxA), cm | 168 x 100 x 36 |
| Numarul de porturi USB | 2 |
| Standarte Wi-Fi | 5 (802.11ac) |
| Sistem de operare | VIDAA U9.0 |
| SmartTV | Da |
| Port Ethernet | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 3 |
| Intrari audio/video | Antena intrare, antena satelit intrare |
| Iesiri audio/video | Audio S/PDIF (optic) |
| Slot CI/ PCMCIA | Da |
| Puterea sunetului: W | 30 |
| Tehnologia sunetului | Dolby Atmos, Dolby MS12, DTS HD, DTS:X, EzPlay2.0, NICAM Stereo |
| Redarea de pe surse externe | Da |
| Dimensiune VESA | 400 x 300 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă