
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Rezolutia ecranului, pix
3840x2160
Tehnologie display
Neo QLED
Tip de matrice
VA
Frecventa ecranului, Hz
60
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 7 726 |
| 48 | 6 977 |
| 36 | 5 730 |
| 24 | 1 355 |
| 18 | 4 217 |
| 12 | 4 124 |
| 10 | 4 418 |
| 8 | 4 607 |
| 6 | 5 727 |
| 4 | 7 793 |
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Diagonala ecranului | 55" |
| Tipul rezolutiei | UHD 4K |
| Rezolutia ecranului, pix | 3840x2160 |
| Tip de matrice | VA |
| Tehnologie display | Neo QLED |
| Prezenta HDR | Da |
| Tehnologia HDR | HDR 10, HDR 10+, HDR 10+ Adaptive, HDR 10+ Gaming, HLG |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Suport VRR (Variable Refresh Rate) | Da |
| SmartTV | Da |
| Sistem de operare | Tizen OS |
| Tuner digital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Cantitatea de porturi HDMI | 4 |
| Versiunea HDMI | 4 HDMI 2.1 |
| Media suportat | USB |
| Numarul de porturi USB | 2 |
| Standarte Wi-Fi | 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 1 |
| Port Ethernet | Da |
| Intrari audio/video | Antena intrare, antena satelit intrare |
| Iesiri audio/video | Audio S/PDIF (optic) |
| Slot CI/ PCMCIA | Da |
| Alte porturi si interfete | Da |
| Puterea sunetului: W | 60 |
| Subwoofer incorporat | Da |
| Tehnologia sunetului | Adaptive Sound, Bluetooth Audio, Dolby Decoder M12, Multiroom Link, Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, Surround sound |
| Dim-ni cu suport (IxLxA), cm | 77x123x26 |
| Dimensiuni fara suport (IxLxA), cm | 123 x 71 x 5 |
| Montare de perete | optiune suplimentara |
| Dimensiune VESA | 200 x 200 mm |
| Redarea de pe surse externe | Da |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Model procesor | Neural Quantum Processor 4K |
| HDMI CEC | Da |
| HDMI ARC | Da |
| Aplicatia pentru control | SmartThings |
| Functia DLNA | Da |
| Greutate, kg | 20.2 |
| Consum de energie, W | 205 |
| Tipul | Televizor Neo QLED |
| Culoare | Argintiu |
| Asistent vocal | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Model din serie | QN85C |
| Marca comerciala | Samsung |
| Model | QE55QN85CAUXUA |
| Garantie, luni | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă