
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
50" 4K UHD LED, 3 HDMI, 60 Hz, sunet 20 W, Google Assistant si Amazon Alexa — pentru imagine de calitate si vizionare comoda in fiecare zi. Produs original, livrare in 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Rezolutia ecranului, pix
3840x2160
Tehnologie display
LED
Tip de matrice
VA
Frecventa ecranului, Hz
60
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 2 187 |
| 48 | 1 975 |
| 36 | 1 622 |
| 24 | 384 |
| 18 | 1 194 |
| 12 | 1 167 |
| 10 | 1 251 |
| 8 | 1 304 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 6 | 1 367 |
| 4 | 2 050 |
Credit
2 187 lei x 60 luni
În rate
1 367 lei x 6 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Diagonala ecranului | 50" |
| Tipul rezolutiei | UHD 4K |
| Rezolutia ecranului, pix | 3840x2160 |
| Tip de matrice | VA |
| Tehnologie display | LED |
| Prezenta HDR | Da |
| Tehnologia HDR | HDR10, HDR10+ Compatible, HLG, Dolby Vision |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| SmartTV | Da |
| Sistem de operare | New OS |
| Tuner digital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Cantitatea de porturi HDMI | 3 |
| Versiunea HDMI | 3 HDMI 2.0 |
| Media suportat | USB |
| Numarul de porturi USB | 2 |
| Standarte Wi-Fi | 4 (802.11n) |
| Port Ethernet | Da |
| Intrari audio/video | Antena intrare, antena satelit intrare |
| Iesiri audio/video | Audio S/PDIF (optic) |
| Intrare p/u casti de 3,5 mm | 1 |
| Slot CI/ PCMCIA | Da |
| Alte porturi si interfete | Da |
| Puterea sunetului: W | 20 |
| Tehnologia sunetului | AI Equalizer,AI Sound,Clear Dialoque, Dolby Atmos, Dolby Digital MS12, Dolby Bass Enhancement, Dolby Volume Leveller |
| Dim-ni cu suport (IxLxA), cm | 68x111x26 |
| Dimensiuni fara suport (IxLxA), cm | 111 x 66 x 9 |
| Montare de perete | optiune suplimentara |
| Dimensiune VESA | 200 x 100 mm |
| Redarea de pe surse externe | Da |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Model procesor | Pixel Precise Ultra HD |
| HDMI CEC | Da |
| HDMI ARC | Da |
| Functia DLNA | Da |
| Greutate, kg | 9.1 |
| Consum de energie, W | 93 |
| Tipul | Televizor LED |
| Culoare | Gri |
| Asistent vocal | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Model din serie | PUS7608 |
| Marca comerciala | Philips |
| Model | 50PUS7608 |
| Tara de productie | Polonia |
| Garantie, luni | 24 |
Televizor LED Philips 50PUS7608 (50”, 126 cm) este un 4K Smart TV pentru cei care vor o experienta simpla: pornesti si te uiti. Imaginea Ultra HD (3840×2160) cu procesare Pixel Precise Ultra HD si suport pentru formatele HDR uzuale (HDR10, HDR10+ compatibil, HLG, Dolby Vision) scoate mai multe detalii atat in zonele luminoase, cat si in umbre.
Atmosfera de cinema este completata de Dolby Atmos: sistemul audio integrat de 20 W (2×10 W) adauga profunzime si ajuta la claritatea vocilor, astfel incat dialogurile raman usor de inteles. }
Pentru utilizare zilnica, Philips Smart TV te ajuta sa gasesti rapid continut: poti continua un serial direct de pe ecranul principal, iar recomandarile pe categorii fac cautarea mai usoara in serviciile de streaming. Exista control vocal si compatibilitate cu Google Assistant si Alexa (prin dispozitive compatibile), plus Screen mirroring/SimplyShare si HbbTV.
Pentru gaming, TV-ul ofera functii HDMI 2.1: VRR si ALLM sunt suportate, iar setarea de input lag scazut se activeaza automat cand pornesti consola. Conectica este practica: 3×HDMI, 2×USB, Wi-Fi 802.11n, Ethernet (RJ-45), iesire audio optica, CI+ si conector satelit; pe HDMI 1 ai eARC.
Designul ramane discret: ecran aproape fara rama si picioare gri inchis care creeaza efectul ca imaginea pluteste. Daca iti doresti un televizor 50" versatil pentru living, dormitor sau zona de joc, cu 4K, Dolby Vision/Atmos si un Smart TV rapid, Philips 50PUS7608 este o alegere echilibrata.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă