
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Bluetooth | 1 |
| Versiunea HDMI | 3 HDMI 2.0 |
| Marca comerciala | LG |
| Greutate, kg | 12.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 50NANO81T6A |
| Tipul | Televizor LED NanoCell |
| Culoare | Negru |
| Asistent vocal | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Inteligenta Artificiala (AI) | LG ThinQ AI |
| Model din serie | NANO81T6A |
| Dimensiuni fara suport (IxLxA), cm | 112 x 65 x 6 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Model procesor | a7 Gen 5 AI Processor 4K |
| Montare de perete | Da |
| Media suportat | USB Flash |
| Consum de energie, W | 109 |
| Diagonala ecranului | 50" |
| Tipul rezolutiei | UHD 4K |
| Rezolutia ecranului, pix | 3840x2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip de matrice | VA |
| Prezenta HDR | Da |
| Tehnologia HDR | HDR, HDR 10,HLG |
| Suport VRR (Variable Refresh Rate) | Nu |
| Functia DLNA | Da |
| HDMI CEC | Da |
| HDMI ARC | Da |
| Aplicatia pentru control | LG ThinQ AI |
| Tuner digital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Dim-ni cu suport (IxLxA), cm | 112 x 72 x 23 |
| Numarul de porturi USB | 2 |
| Standarte Wi-Fi | 5 (802.11ac) |
| Sistem de operare | webOS 24 |
| SmartTV | Da |
| Port Ethernet | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 3 |
| Intrari audio/video | Antena intrare, antena satelit intrare |
| Iesiri audio/video | Audio S/PDIF (optic) |
| Slot CI/ PCMCIA | Da |
| Puterea sunetului: W | 2 x 10 |
| Tehnologia sunetului | AI Acoustic Tuning, AI sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Adaptive Sound Control, Bluetooth Suround Ready, Clear Voice Pro, Dolby Digital, Down Firing, LG Sound Sync, TV Sound Mode Share |
| Redarea de pe surse externe | Da |
| Dimensiune VESA | 200 x 200 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă