
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
128
Memoria operativa (RAM)
4 GB
Seria modelului
Redmi Pad
Tip display
IPS
Interfata OS
MIUI 14
| FM Radio | Nu |
| Marca comerciala | Xiaomi |
| Greutate, gr | 465 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Redmi Pad 128GB Moonlight Silver |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Gri |
| Codul modelului | 22081283G |
| Gama | Redmi Pad |
| Inaltime, cm | 25 |
| Adincime, cm | 0.71 |
| Latime, cm | 15.8 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 2.0 - 2.2 GHz |
| Producator de procesoare | Mediatek |
| Procesor | Helio G99 |
| Memorie admisibila, Gb | 128 |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Modelul procesorului grafic | Mali-G57 MC2 |
| Rezolutie video | Full HD 1920x1080 |
| Camera frontala, Mp | 8 |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Diagonala ecranului, inch | 10.61 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1200x2000 |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Port infrarosu | Nu |
| Seria modelului | Redmi Pad |
| Tip display | IPS |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | MIUI 14 |
| NFC | Nu |
| Frecventa ecranului, Hz | 90 |
| Incarcare wireless | Nu |
| Incarcare reversiva | Nu |
| Puterea incarcatorului, Wt | 18 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 8000 |
| Suport eSIM | Nu |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.2 |
| Protectia carcasei | Nu |
| Deblocare faciala | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă