
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
12.1", 8/256 GB, Wi-Fi, Graphite Gray — pentru studiu si relaxare; ecran mare confortabil, viteza buna, usor de luat cu tine. Produs original, livrare 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Memorie admisibila, Gb
256 GB
Memoria operativa (RAM)
8 GB
Seria modelului
Redmi Pad 2 Pro
Tip display
IPS
Interfata OS
HyperOS 2
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 1734 |
| 48 | 1566 |
| 36 | 1286 |
| 24 | 304 |
| 18 | 946 |
| 12 | 926 |
| 10 | 992 |
| 8 | 1034 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 6 | 1 083 |
| 4 | 1 625 |
Credit
1734 lei x 60 luni
În rate
1 083 lei x 6 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Bluetooth | 5.4 |
| Marca comerciala | Xiaomi |
| Greutate, gr | 610 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Redmi Pad 2 Pro Graphite Gray 8GB/256GB (70394) |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Graphite Gray |
| Codul modelului | 25099RP13G |
| Gama | Redmi Pad |
| Inaltime, cm | 28 |
| Adincime, cm | 0.75 |
| Latime, cm | 18.2 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Producator procesorului | Qualcomm |
| Viteza procesorului | 1.0 - 2.7 ГГц |
| Procesor | Cortex-A720+Cortex-A520 |
| Memorie admisibila, Gb | 256 GB |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 2048 |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Modelul procesorului grafic | Adreno 810 |
| Rezolutie video | Full HD 1920x1080 |
| Camera frontala, Mp | 8 |
| Materialul corpului | Aluminiu - Sticla |
| Diagonala ecranului, inch | 12.1 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1600x2560 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Interfata USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Seria modelului | Redmi Pad 2 Pro |
| Tip display | IPS |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e a/b/g/n/a/6e |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | HyperOS 2 |
| Incarcare reversiva | Da |
| Puterea incarcatorului, Wt | 33 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 12000 |
| Deblocare faciala | Da |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8/256GB Graphite Gray este o tableta performanta din seria Pro, conceputa pentru munca, studiu si divertisment zilnic. Modelul ofera memorie extinsa si functionare fluida, fiind potrivit pentru utilizatorii care folosesc intens aplicatii si continut multimedia.
Tableta este creata pentru lucrul confortabil cu continut digital: vizionare video, citit, invatare online si documente. Formatul dispozitivului permite utilizare indelungata atat acasa, cat si in deplasare.
Configuratia cu 8 GB memorie RAM asigura multitasking fluent si stabilitate ridicata a sistemului, iar memoria interna de 256 GB ofera spatiu generos pentru aplicatii, fisiere, fotografii si videoclipuri. Acest volum este ideal pentru utilizatori activi.
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro suporta conectivitate Wi-Fi si Bluetooth, oferind acces stabil la internet si posibilitatea de conectare a accesoriilor wireless. Camerele sunt potrivite pentru apeluri video, cursuri online si sarcini zilnice, inclusiv scanarea documentelor.
Carcasa in culoarea Graphite Gray confera un aspect modern si practic. Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8/256GB reprezinta o alegere echilibrata pentru cei care cauta o tableta fiabila, cu memorie mare si performanta confortabila pentru utilizare zilnica.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă