
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Ecran 11", 8 GB RAM, 256 GB, Wi-Fi, Mint Green — confort pentru munca si relaxare zi de zi. Produs original, livrare 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Memorie admisibila, Gb
256 GB
Memoria operativa (RAM)
8 GB
Seria modelului
Redmi Pad 2
Tip display
IPS
Interfata OS
HyperOS 2
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 1 227 |
| 48 | 1 108 |
| 36 | 910 |
| 24 | 216 |
| 18 | 670 |
| 12 | 655 |
| 10 | 702 |
| 8 | 732 |
| 6 | 910 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 4 | 1 150 |
Credit
1 227 lei x 60 luni
În rate
1 150 lei x 4 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Bluetooth | 5.3 |
| Marca comerciala | Xiaomi |
| Greutate, gr | 510 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Redmi Pad 2 8/256GB Mint Green |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Mint Green |
| Codul modelului | MI000026885 |
| Gama | Redmi Pad |
| Inaltime, cm | 25.4 |
| Adincime, cm | 0.74 |
| Latime, cm | 16.6 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Producator procesorului | Mediatek |
| Viteza procesorului | 2.0 - 2.2 GHz |
| Procesor | Cortex A55+Cortex A76 |
| Memorie admisibila, Gb | 256 GB |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Modelul procesorului grafic | Mali-G57 MC2 |
| Rezolutie video | Full HD 1920x1080 |
| Camera frontala, Mp | 5 |
| Rezolutia camerei principale | 8 MP |
| Materialul corpului | Aluminiu - Sticla |
| Diagonala ecranului, inch | 11 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1600x2560 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Seria modelului | Redmi Pad 2 |
| Tip display | IPS |
| Frecventa ecranului, Hz | 90 |
| Tipul cartelei SIM | Nano-SIM |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Numarul de cartele SIM | 2 |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | HyperOS 2 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 18 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 9000 |
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB Mint Green este o tableta moderna si performanta, destinata studiului, muncii si divertismentului zilnic. Modelul este potrivit pentru utilizatorii care apreciaza multitasking-ul fluent si spatiul mare de stocare.
Tableta dispune de un ecran mare, care ofera confort la vizionarea videoclipurilor, citit, lucrul cu documente si invatarea online. Formatul dispozitivului este ideal pentru utilizare indelungata acasa, la scoala sau in deplasari.
Configuratia cu 8 GB memorie RAM asigura rularea fluida a mai multor aplicatii simultan, iar memoria interna de 256 GB permite stocarea unui volum mare de fotografii, videoclipuri, materiale educationale si aplicatii. Acest spatiu este ideal pentru utilizare multimedia intensa.
Redmi Pad 2 suporta conectivitate Wi-Fi si Bluetooth, oferind acces stabil la internet si posibilitatea de conectare a accesoriilor wireless. Camerele sunt potrivite pentru apeluri video, cursuri online si sarcini zilnice.
Carcasa in culoarea Mint Green confera un aspect proaspat si atractiv. Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB reprezinta o alegere echilibrata pentru utilizatorii care cauta un tablet fiabil, cu memorie generoasa, pentru utilizare zilnica.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă