
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
128
Memoria operativa (RAM)
6 GB
Seria modelului
Pad 5
Tip display
IPS
Interfata OS
MIUI 14
| FM Radio | Nu |
| Marca comerciala | Xiaomi |
| Greutate, gr | 511 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Pad 5 128GB Cosmic Gray |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Gri |
| Codul modelului | 21051182G |
| Gama | Pad |
| Inaltime, cm | 25.4 |
| Adincime, cm | 0.69 |
| Latime, cm | 16.6 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 1.78 - 2.96 GHz |
| Producator de procesoare | Qualcomm |
| Procesor | Snapdragon 860 |
| Memorie admisibila, Gb | 128 |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | Lipseste |
| Slot separat p/u card de memorie | Lipseste |
| Modelul procesorului grafic | Adreno 640 |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 8 |
| Materialul corpului | Aluminiu - plastic |
| Memoria operativa (RAM) | 6 GB |
| Diagonala ecranului, inch | 11 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1600x2560 |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Port infrarosu | Nu |
| Seria modelului | Pad 5 |
| Tip display | IPS |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | MIUI 14 |
| NFC | Nu |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Incarcare wireless | Nu |
| Incarcare reversiva | Nu |
| Puterea incarcatorului, Wt | 33 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 8720 |
| Suport eSIM | Nu |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.0 |
| Protectia carcasei | Nu |
| Deblocare faciala | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă