
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
64
Memoria operativa (RAM)
4 GB
Seria modelului
Galaxy Tab A9+
Tip display
LCD TFT
Interfata OS
OneUI 5.1
| FM Radio | Nu |
| Marca comerciala | Samsung |
| Greutate, gr | 492 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Galaxy Tab A9+ 5G 64GB Graphite |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Gri inchis |
| Sistema de navigare | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| Codul modelului | SM-X216 |
| Gama | Galaxy Tab A |
| Inaltime, cm | 25.7 |
| Adincime, cm | 0.69 |
| Latime, cm | 16.8 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 1.8 - 2.2 GHz |
| Producator de procesoare | Qualcomm |
| Procesor | Snapdragon 695 5G |
| Memorie admisibila, Gb | 64 |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Modelul procesorului grafic | Adreno 619 |
| Rezolutie video | Full HD 1920x1080 |
| Camera frontala, Mp | 5 |
| Rezolutia camerei principale | 8 MP |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Diagonala ecranului, inch | 11 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1200x1920 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Port infrarosu | Nu |
| Seria modelului | Galaxy Tab A9+ |
| Standarde de retea | 5G |
| Tip display | LCD TFT |
| Tipul cartelei SIM | Nano-SIM |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Numarul de cartele SIM | 1 |
| Suport eSIM | |
| Posibilitatile retelei | 5G |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | OneUI 5.1 |
| NFC | Nu |
| Frecventa ecranului, Hz | 90 |
| Incarcare wireless | Nu |
| Incarcare reversiva | Nu |
| Puterea incarcatorului, Wt | 15 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 7040 |
| Bluetooth | 5.1 |
| Protectia carcasei | Nu |
| Deblocare faciala | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă