
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
32
Memoria operativa (RAM)
3 GB
Seria modelului
Galaxy Tab A7 Lite
Tip display
LCD TFT
Interfata OS
OneUI 6
| FM Radio | Nu |
| Marca comerciala | Samsung |
| Greutate, gr | 366 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Galaxy Tab A7 Lite LTE 32GB Grey |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Gri |
| Sistema de navigare | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Codul modelului | SM-T225 |
| Gama | Galaxy Tab A |
| Inaltime, cm | 21.2 |
| Adincime, cm | 0.8 |
| Latime, cm | 12.4 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 1.8 - 2.3 GHz |
| Producator de procesoare | Mediatek |
| Procesor | Helio P22T |
| Memorie admisibila, Gb | 32 |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Modelul procesorului grafic | PowerVR GE8320 |
| Rezolutie video | Full HD 1920x1080 |
| Camera frontala, Mp | 2 |
| Rezolutia camerei principale | 8 MP |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Memoria operativa (RAM) | 3 GB |
| Diagonala ecranului, inch | 8.7 |
| Rezolutia display-ului, pix | 800x1340 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Port infrarosu | Nu |
| Seria modelului | Galaxy Tab A7 Lite |
| Standarde de retea | 4G |
| Tip display | LCD TFT |
| Tipul cartelei SIM | Nano-SIM |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Numarul de cartele SIM | 1 |
| Suport eSIM | Nu |
| Posibilitatile retelei | LTE |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | OneUI 6 |
| NFC | Nu |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Incarcare wireless | Nu |
| Incarcare reversiva | Nu |
| Puterea incarcatorului, Wt | 15 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 5100 |
| Bluetooth | 5.0 |
| Protectia carcasei | Nu |
| Deblocare faciala | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă