
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
128
Memoria operativa (RAM)
6 GB
Seria modelului
Redmi Pad Pro
Tip display
IPS
Interfata OS
HyperOS
| FM Radio | Nu |
| Marca comerciala | Xiaomi |
| Greutate, gr | 571 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Redmi Pad Pro 128GB Ocean Blue |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Albastru |
| Gama | Redmi Pad Pro |
| Inaltime, cm | 28 |
| Adincime, cm | 0.75 |
| Latime, cm | 18 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 1.95 - 2.4 GHz |
| Producator de procesoare | Qualcomm |
| Procesor | SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 |
| Memorie admisibila, Gb | 128 |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | 1024 |
| Slot separat p/u card de memorie | Da |
| Modelul procesorului grafic | Adreno 710 |
| Rezolutie video | Full HD 1920x1080 |
| Camera frontala, Mp | 8 |
| Rezolutia camerei principale | 8 MP |
| Materialul corpului | Aluminiu - sticla |
| Memoria operativa (RAM) | 6 GB |
| Diagonala ecranului, inch | 12.1 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1600x2560 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Port infrarosu | Nu |
| Seria modelului | Redmi Pad Pro |
| Standarde de retea | Lipseste |
| Tip display | IPS |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Sistemul de operare | Android |
| Interfata OS | HyperOS |
| NFC | Nu |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Incarcare wireless | Nu |
| Incarcare reversiva | Nu |
| Puterea incarcatorului, Wt | 33 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 10000 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Corning Gorilla Glass 3 |
| Suport eSIM | Nu |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.2 |
| Protectia carcasei | Nu |
| Deblocare faciala | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă