
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
256 GB
Memoria operativa (RAM)
8 GB
Seria modelului
iPad Air 2025
Tip display
Liquid Retina IPS
Interfata OS
iPadOS 18.3.2
| Bluetooth | 5.3 |
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, gr | 460 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | iPad Air 11 (M3) 2025 |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Blue |
| Codul modelului | MCA34TYA |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Da |
| Inaltime, cm | 24.7 |
| Adincime, cm | 0.61 |
| Latime, cm | 17.8 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Producator procesorului | Apple |
| Procesor | M3 |
| Memorie admisibila, Gb | 256 GB |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Modelul procesorului grafic | Apple GPU (9-core graphics) |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Rezolutia camerei principale | 12 MP |
| Materialul corpului | Алюминий - стекло |
| Diagonala ecranului, inch | 11 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1640x2360 |
| Seria modelului | iPad Air 2025 |
| Tip display | Liquid Retina IPS |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e a/b/g/n/a/6e |
| Sistemul de operare | iPad OS |
| Interfata OS | iPadOS 18.3.2 |
| Incarcare wireless | Da |
| Puterea incarcatorului, Wt | 20 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 7606 |
| Tehnologia sticlei de protectie | Scratch-resistant glass, oleophobic coating |
| Suport eSIM | Nu |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Deblocare faciala | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă