Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
128 GB
Memoria operativa (RAM)
12 GB
Seria modelului
iPad Air 11 (2026)
Tip display
Liquid Retina IPS
Interfata OS
iPadOS 26
| Bluetooth | 6.0 |
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, gr | 464 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | iPad Air 11 (2026) Wi-Fi 128GB Starlight |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Starlight |
| Codul modelului | MH334TYA |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Apple Intelligence |
| Gama | iPad Air |
| Inaltime, cm | 24.7 |
| Adincime, cm | 0.61 |
| Latime, cm | 17.8 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Producator procesorului | Apple |
| Procesor | M4 |
| Memorie admisibila, Gb | 128 GB |
| Memoria operativa (RAM) | 12 GB |
| Modelul procesorului grafic | Apple GPU (9-core graphics) |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Rezolutia camerei principale | 12 MP |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Diagonala ecranului, inch | 11 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1640x2360 |
| Seria modelului | iPad Air 11 (2026) |
| Tip display | Liquid Retina IPS |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Sistemul de operare | iPad OS |
| Interfata OS | iPadOS 26 |
| Puterea incarcatorului, Wt | 20 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 7606 |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă