
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Memorie admisibila, Gb
64
Memoria operativa (RAM)
3 GB
Seria modelului
iPad 2021
Tip display
Retina IPS
Interfata OS
iPadOS 15
| FM Radio | Nu |
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, gr | 487 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | iPad 10.2 2021 64GB Space Grey |
| Tipul | Tableta |
| Culoare | Gri inchis |
| Codul modelului | MK2K3RK/A |
| Gama | iPad |
| Inaltime, cm | 25 |
| Adincime, cm | 0.75 |
| Latime, cm | 17.4 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Viteza procesorului | 1.8 - 2.65 GHz |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | A13 Bionic |
| Memorie admisibila, Gb | 64 |
| Capacitate max. a memoriei (Gb) | Lipseste |
| Slot separat p/u card de memorie | Lipseste |
| Modelul procesorului grafic | Apple GPU |
| Rezolutie video | Full HD 1920x1080 |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Rezolutia camerei principale | 8 MP |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Memoria operativa (RAM) | 3 GB |
| Diagonala ecranului, inch | 10.2 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1620x2160 |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| Interfata USB | Lightning |
| Port infrarosu | Nu |
| Seria modelului | iPad 2021 |
| Tip display | Retina IPS |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sistemul de operare | iPad OS |
| Interfata OS | iPadOS 15 |
| NFC | Nu |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Incarcare wireless | Nu |
| Incarcare reversiva | Nu |
| Puterea incarcatorului, Wt | 20 |
| Incarcare rapida | Da |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 8557 |
| Suport eSIM | Nu |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
| Bluetooth | 4.2 |
| Protectia carcasei | Nu |
| Deblocare faciala | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă