
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Interfata OS
iPadOS 16.1
Memoria operativa (RAM)
8 GB
Memorie admisibila, Gb
128
Seria modelului
iPad Pro
Tip display
Liquid Retina XDR mini-LED
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Standarde de retea | 5G |
| Tipul cartelei SIM | Nano-SIM |
| Numarul de cartele SIM | 1 |
| Posibilitatile retelei | 5G |
| Suport eSIM |
| Sistemul de operare | iPad OS |
| Interfata OS | iPadOS 16.1 |
| Modelul procesorului grafic | Apple GPU |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Memorie admisibila, Gb | 128 |
| Seria modelului | iPad Pro |
| Rezolutia camerei principale | 12 MP |
| Rezolutia camerei ultrawide | 10 MP |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 10758 |
| Incarcare rapida | Da |
| Puterea incarcatorului, Wt | 20 |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Deblocare faciala | Da |
| Inaltime, cm | 28 |
| Latime, cm | 21.4 |
| Adincime, cm | 0.64 |
| Diagonala ecranului, inch | 12.9 |
| Rezolutia display-ului, pix | 2048 x 2732 |
| Tip display | Liquid Retina XDR mini-LED |
| Tipul | Tableta |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | iPad Pro 12.9 M2 |
| Codul modelului | MP1Y3RK/A |
| Sistema de navigare | GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS |
| Greutate, gr | 685 |
| Culoare | Silver |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | China |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Apple Intelligence |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | M2 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 3.49 GHz |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă