
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Interfata OS
iPadOS 17.5.1
Memoria operativa (RAM)
8 GB
Memorie admisibila, Gb
512
Seria modelului
iPad Pro
Tip display
Ultra Retina Tandem OLED
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Posibilitatile retelei | Wi-Fi |
| Sistemul de operare | iPad OS |
| Interfata OS | iPadOS 17.5.1 |
| Modelul procesorului grafic | Apple GPU |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Memorie admisibila, Gb | 512 |
| Seria modelului | iPad Pro |
| Rezolutia camerei principale | 12 MP |
| Rezolutie video | 4K 3840x2160 |
| Camera frontala, Mp | 12 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
| Interfata USB | USB Type-C |
| Capacitatea acumulatorului, mAh | 8160 |
| Incarcare rapida | Da |
| Puterea incarcatorului, Wt | 20 |
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Inaltime, cm | 24.9 |
| Latime, cm | 17.7 |
| Adincime, cm | 0.53 |
| Diagonala ecranului, inch | 11 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1668x2420 |
| Tip display | Ultra Retina Tandem OLED |
| Tipul | Tableta |
| Marca comerciala | Apple |
| Model | iPad Pro 11 M4 |
| Codul modelului | MVVD3NF/A |
| Greutate, gr | 444 |
| Culoare | Silver |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | China |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Apple Intelligence |
| Producator de procesoare | Apple |
| Procesor | M4 |
| Nr. de nuclee | 9 |
| Viteza procesorului | 4.4 GHz |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă