
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 4.1 |
| Dimensiuni (IxLxA) | 22.8x24.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 900Nm, 3/4 prindere, 0607450616 |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Surubelnite cu impact pneumatic |
| Revers | Da |
| Tipul masinei de gaurit cu percutie | Cu percutie |
| Moment de torsiune, max., Nm | более 60 Нм |
| Tip de alimentare | Compresor |
| Culoare | Albastru |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 4500 |
| Limitator de reglare a adancimii | Nu |
| Mаner suplimentar | Nu |
| Regimuri de functionare | Strangerea suruburilor si piulitelor |
| Tipul sisteme de prindere | Patrat exterior 3/4" |
| Fluxul de aer inactiv, l/sec | 1080 |
| Cartus cu diametrul clemeii de prindere | 3/4" |
| Diametrul interior a furtunului de aer, mm | 13 |
| Presiune, atmosfera | 6.3 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă